ROUB - 21


ROUB - 21 je monumentálně tvarovaný, ale přesto tradiční dvoupodlažní srub. Zdobí jakýkoli pozemek a vyhovuje rodině, která si cení prostornosti a pohodlí.
Dům má luxusní dispozici a velkou, částečně krytou terasu. Kromě dvojitě šikmé střechy jsou k dispozici také střešní balkony, které dodávají domu romantický nádech.
Obývací pokoj, který překlenuje dvě podlaží a má prosklené stěny, je ústředním bodem uspořádání a celkového vzhledu domu. Je zde dostatek světla. V 1.NP. se nachází kuchyně s jídelnou, která přechází na obývací pokoj. V pravé části domu je samostatné WC,  koupelna s wellness a odpočinkovou místností se vstupem na velkou venkovní terasu.
Na vstupní straně domu je přilehlé kryté parkovací místo pro auta a schody vedoucí do druhého podlaží z předsíně. Z galerie v druhém patře se dostaneme do ložnice se šatnou, která má vlastní balkón. Další dva pokoje se nacházejí na protější straně domu.Balkon mají společný. Samozřejmosti je prostorná koupelna s WC. Tento dům doporučujeme na velký pozemek, pro více početnou rodinu.

Technické informace

Počet koupelen 2
Počet ložnic 2
Počet pater 2
Obytná plocha 185,6 m2
Terasa 103 m3
Celoroční pobyt možnost
Má balkon
Má krb
Má garáž
Má saunu
Má terasu / balkon
Má technickou místnost
Má vestavěné skříně

Doporučená cena stavby na klíč : na dotaz

Máte nějaké dotazy?


Využijte našeho kontaktního formuláře pro spojení s námi nebo využijte některých z uvedených kontaktů.

 Otevírací doba

PO - PÁ po tel. dohodě

 Telefon

+420 721 626 198