O nás

ThermoWood domy je společnost, která si váží ekologického a zdravého životního prostředí.
Továrna na výrobu našich domů se nachází na severu Evropy na pozemku o rozloze 5 ha, kde máme více než 12 000 m² výrobních a skladovacích ploch.
Abychom zaručili bezproblémovou výrobu na základě požadavků našich klientů, prošli jsme certifikací systému managementu kvality podle normy ISO 9001: 2008.
Všechny výrobky vyrobené pro naše klienty, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a vysoce ceněného severského dřeva. Vysoká kvalita surovin je jedním z pilířů naší výroby, protože dobrého konečného výsledku lze dosáhnout pouze použitím nejlepších surovin. Domy jsou vyráběny na nejmodernějších automatických CNC linkách, tím je našim zákazníkům zaručen nejlepší poměr ceny a kvality.

 

Kontaktovat

 

O nás


Naše domy jsou vyráběny ve špičkové továrně na severu Evropy. Používáme dřevo z nejsevernějších částí kontinentu, abychom zajistili stálou vysokou kvalitu našich produktů. Pro naše domy nabízíme masivní a glulamové dřevo, buď z borovice, nebo ze smrkového dřeva. Nabízíme léty prověřenou kvalitu. Vybrat si můžete ze šesti kategorií domů. 

Vybrané domy





Máte nějaké dotazy?


Využijte našeho kontaktního formuláře pro spojení s námi nebo využijte některých z uvedených kontaktů.

 Otevírací doba

PO - PÁ po tel. dohodě

 Telefon

+420 721 626 198